EĞİTİM HAK-SEN OLAĞAN GENEL KURULUNDA; HAK VE EMEK MÜCADELESİNDE KARARLILIK SERGİLENDİ

Eğitim Hak-Sen 5.Olağan Genel Kurulu 16 Şubat 2020 günü Türkiye’nin her bölgesinden delegelerin katılımıyla Ankara Bera Otelinde yapıldı. Tüm delegelerin oybirliği ile genel kurulu yönetmek üzere divan başkanlığına İsmet Taş, başkan yardımcılıklarına ise Ayşe Füsun Nurcan ve Tülay Zengin getirildi.
Haksen Konfederasyonu Genel Başkanı Ayhan Çivi ve bağlı sendikalarımızın yöneticilerinin de katılım sağladığı genel kurulumuzla birlikte aynı gün Eğitim Hak-Sen Ankara 2 Nolu Şube Başkanlığı genel kurulu da burada gerçekleştirildi.
Konfederasyonumuz Genel Başkanı Ayhan Çivi ve sendikamız Genel Başkanı Hanifi Gökçek genel kurula hitaben birer konuşma yaptılar.
Emekli olan, Eğitim Hak-Sen Yönetim Kurulu eski Üyemiz, Sayın İsmail Hakkı Bacınoğlu'na Hak-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ayhan Çivi bir teşekkür plaketi verdi.
Genel Kurullara katılan tüm delegelerin oy birliği Eğitim Hak-Sen Genel Merkez ve Eğitim Hak-Sen 2 Nolu Şube Başkanlığımızın yönetim, denetleme ve disiplin kurullarına seçimler yapıldı.
Zorunlu organ seçimlerinden sonra kurula hitaben bir konuşma yapan Genel Başkan Hanifi Gökçek;
Bugün Eğitim Hak-Sen ve Eğitim Hak-Sen Ankara 2 Nolu şubemizin Olağan Genel Kurulları Ankara'da, Bera Otel'de yapıldı. Ülkemizin dört bir yanından gelerek aramıza katılan, hak ve emek mücadelemizden zerre kadar taviz vermeyeceğine inandığım her bir mücadele arkadaşıma bize inanıp, sendikamız yönetimine layık gördükleri için içtenlikle teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum dedi.

Seçimler sonucu sendika zorunlu organları aşağıdaki şekilde oluşmuştur

YÖNETİM KURULU
Hanifi Gökçek
Erdinç Toptaş
Ümit Şeref Yarıcı
Kadir Doğan
Yüksel Göktürk
Mehmet Şerif Işık
Mukadder Göçer

DENETLEME KURULU
Tülay Zengin
Hakan Öz
Serpil Tuncer

DİSİPLİN KURULU
Yalçın Bağatır
Gülüzar Şimşeker
Demet Güngör
Eklenme : 24 Şubat 2020

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : Kültür Mahallesi Yüksel Caddesi No:28/9 Çankaya / ANKARA - Telefon : 0 312 231 2 231 - Faks : 0 312 231 2 231