EĞİTİM HAKSEN ANKARA 1 NOLU ŞUBE’DE KADINLAR BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

Kadın kamu çalışanlarının yasa ve mevzuattan kaynaklanan haklarının kullanabilmeleri için gerekli çalışmaları yapmak, haklarının geliştirilmesi amacıyla mevzuat çalışmaları yapılması için raporlar hazırlamak, üyeleri hakları konusunda bilgilendirmek, her türlü sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemek, işyerlerinde yaşadıkları sorunların çözümü için girişimde bulunmak, gerektiğinde hukuki yardım alabilmeleri için rehberlik yapmak ve her türlü çalışmayı sendika yönetim kuruluna sunmak üzere Hacettepe ve Ortadoğu Teknik Üniversitelerinde kurulan Kadın Komisyonlarımız bir araya geldiler.

Şube Kadın Komisyonlarının organize ettiği buluşmaya, Genel Merkez Yöneticilerimiz Mukadder Göçer, Kadir Doğan, Ümit Şeref Yarıcı ile birlikte Şube başkanımız Osman Poyraz ve temsilcilerimiz de katıldılar.
Hak ve emek mücadelesinin kadınlar olmadan yapılamayacağı inancı ile kadınların sivil toplum kuruluşlarındaki rolü ve önemine vurgu yapılan buluşma, tanışma ve ikram etkinliği ile tamamlandı. Tüm katılımcılara ve organizasyona emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz.
Eklenme : 16 Temmuz 2021

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : Kültür Mahallesi Yüksel Caddesi No:28/9 Çankaya / ANKARA - Telefon : 0 312 231 2 231 - Faks : 0 312 231 2 231